Novo mesto se je predstavilo na sejmu Camping&Outdoor v Zagrebu
Novo mesto se je minuli vikend že tretjič zapovrstjo predstavilo na sejmu Camping&Outdoor v Zagrebu. V okviru destinacije Dolenjska so za promocijo Novega mesta ter predvsem outdoor aktivnosti in doživetij poskrbeli v TIC Novo mesto skupaj s kolesarskimi vodniki in…